Vitaal door acupressuur

Productkenmerken

Auteur: Martina, Roy, Uitgever: Andromeda, 1e editie, 141 pagina's, Paperback, Nederlands, ISBN: 9789055990870 (ISBN10: 9055990876), Gepubliceerd in 1999.

Dit exemplaar is inmiddels verkocht.
Mogelijk worden er andere exemplaren aangeboden.
Zoeken naar andere exemplaren
Vitaal door acupressuur
Vitaal door acupressuur

Selecteer de afbeelding voor een vergroting

Deel deze pagina via:

Rubrieken

"Vitaal door acupressuur" is opgenomen in de volgende (sub-)rubrieken:

Vitaal door acupressuur

Hoofdtitel Vitaal door acupressuur
Uitgever GVMedia, Stichting, Andromeda
Auteur(s) Martina, R., Martina, Roy
Druk 1e druk
Editie 1e editie
Taal Nederlands
Pagina's 143
Productvorm Paperback / softback
Geïllustreerd Ja
Publicatiedatum 01-1999
ISBN 9789055990870

Flaptekst Vitaal door acupressuur

Acupunctuur behoort tot een van de meest po-pulaire alternatieve geneeswijzen. In tegenstelling tot de homeopathie kan acupunctuur niet als zelfhelptherapie worden gebruikt en is men doorgaans afhankelijk van een acupuncturist om de therapie te ondergaan. De acupressuur heeft nooit zo'n hoogtepunt kunnen bereiken als de homeopathie, omdat het veel meer inspanning vereist en bovendien veel meer kennis. Door een nieuwe ontwikkeling kan dat nu veranderen.

Roy Martina, arts, homeopaat, acupuncturist, heeft meer dan twintig jaar research gedaan naar de alternatieve geneeswijzen en geeft in dit boek de meest effectieve therapiecombinaties prijs die hem tot een van de meest succesvolle artsen heeft gemaakt. Tijdens een studieperiode in China ontdekte hij een klein apparaatje dat ontwikkeld is om acupunctuurnaalden te vervangen. Dit apparaatje, de Acpasonic, blijkt zelfs vele malen effectiever en sneller te werken dan de meer dan vijf millenia gebruikte naalden. Het apparaatje is door iedereen aan te schaffen en te gebruiken. Hierdoor komt de acupunctuur binnen bereik van eenieder die vitaler, gezonder en gelukkiger wil worden.

Roy Martina behandelt in dit boek meer dan tachtig meest voorkomende klachten met een combinatie van acupressuurpunten, speciale homeopathische remedies, bloemenremedies, voedingsadviezen en het gebruik van de Acpasonic. Verder is er bij iedere klacht een

speciale acufirmatie (affirmatie voor acupressuurpunten) waardoor men vele malen sneller geneest.

Roy Martina gaat ook diep in op de wijze waarop je gezond en

vitaal kunt blijven, hoe je veroudering tegen kunt gaan en welke vitamines en homeopathische middelen je in huis moet hebben om op

alles voorbereid te zijn. Met `Vitaal door acupressuur' kun je direct aan de slag om weer controle te nemen over je gezondheid en vitaliteit. Het kan ondersteunend werken, ook als je door een arts, fysiotherapeut, homeopaat, manueel therapeut of acupuncturist wordt behandeld. Alleen jij bent verantwoordelijk voor je vitaliteit en hoe je je voelt. Wordt het niet eens tijd om meer te weten en er zelf iets aan te gaan doen?